کسب عنوان شرکت برتر صادرات گرا توسط شرکت شرکت توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو)

میدکو، شرکت برتر صادرات گرا

در مراسم پایانی معرفی صد شرکت برتر ایران (IMI ۱۰۰)که با حضور وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت، برگزار گردید هلدینگ میدکو در بین ۵۰۰ شرکت بزرگ ایران، عنوان " شرکت برتر صادرات گرا" را به خود اختصاص داد

سازمان مدیریت صنعتی با استفاده از صورت های مالی سال ۱۳۷۶ و تنها با یک شاخص، شرکت های بزرگ ایران را رتبه بندی و ۱۰۰ شرکت برتر از نظر شاخص فروش (درآمد) را معرفی نمود. بدین ترتیب رتبه بندی صد شرکت برتر ایران توسط سازمان مدیریت صنعتی آغاز شد.

هر ساله تلاش بر افزودن تعداد شاخص های ارزیابی و جامع تر کردن پایگاه اطلاعاتی ۱۰۰ شرکت برتر (IMI ۱۰۰) بوده است که در نتیجه این تلاش ها، تعداد شاخص ها به ۳۳ شاخص و شرکت های رتبه بندی شده به ۵۰۰ شرکت ایرانی افزایش یافت.

هدف از انجام این رتبه بندی شفاف سازی فضای کسب و کار، رتبه بندی شرکتها از نظر میزان اثرگذاری در اقتصاد ملی و گسترش رقابت بین بنگاه های اقتصادی است که شرکت های بزرگ ایران براساس بالاترین میزان فروش (درآمد) مشخص می شوند.

امسال این همایش روز ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۶ در محل سالن همایشهای بین المللی صدا و سیمای تهران با معرفی ۱۰ شرکت پیشرو ،۱۰ شرکت برتر از نظر رشد سریع، ۱۰ شرکت برتر صادرات گرا و ۱۰ شرکت برتر استانی برگزار شد که شرکت هلدینگ میدکو از میان ۵۰۰ شرکت برتر ایرانی موفق به کسب تقدیرنامه شرکت برتر صادرات گرا شد.

آقای مهندس اشرف سمنانی به نمایندگی از مدیر عامل هلدینگ میدکو این جایزه را دریافت نمودند.

موضوعات مرتبط
  • ۱۳۹۶/۱۲/۱۲