فناپ

فناپ

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ)

هلدینگ فناپ به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ICT خصوصی ایران با تکیه بر توانایی سرمایه های انسانی و دانش بنیانی خود، در شش حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات شامل پرداخت و تجارت الکترونیکی، ارتباطات و سرویس های ارزش افزوده، خدمات مالی (بورس، بانک و بیمه)، سلامت هوشمند و خدمات عمومی، راهکارهای جامع یکپارچه فناوری اطلاعات و پروژه های بزرگ فناوری اطلاعات در قالب EPC فعالیت می کند. این هلدینگ حدود ۲۰۰۰ نفر همکار دارد.

چشم انداز

هلدینگ فناپ در افق زمانی ده ساله، شرکتی با ویژگی برترین شرکت ICT کشور و یکی از ۱۰ بنگاه برتر منطقه در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات است.

اهداف و ماموریت

ماموریت هلدینگ فناپ در افق پنج ساله:
تمرکز بر سه ماموریت کلیدی هلدینگ پویا شامل پیمانکاری عمومی، راه اندازی ، توسعه کسب و کار و بنگاه داری
فعالیت در حوزه های سه گانه پردازش تراکنشها، هوشمندسازی محیط زندگی با فناوریهای میان رشته‌ای و کسب و کارهای فناورانه مبتنی بر خدمات مالی و سرمایه‌گذاری.
زمینه سازی بهبود کیفیت زندگی از طریق نوآوری ها و فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی و ارائه راهکارهای جامع قابل استفاده در عرصه هوشمندی شهر، سازمان، شهروند و همچنین پشتیبانی بازرگانی از این راهکارها.
تلاش در جهت بین المللی شدن، تجاری سازی و صادرات خدمات و محصولات از طریق یافتن شرکای استراتژیک منطقه ای و بین المللی، ایجاد نمایندگی و توسعه همکاری‌های پایدار به منظور گسترش بازارهای داخلی و منطقه‌ای
تکمیل زنجیره ارزش در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات اعم از فکرافزار، نرم افزار، سخت افزار، شبکه در بازارهای هدف گذاری شده در زمینه های اقتصادی، صنعتی، تجاری و خدماتی
تحقق حداکثر رضایت مندی مشتریان، با تکیه بر سرمایه های انسانی کارآمد و خلاق، خلق راهکارهای بهینه در مدیریت و اجرای پروژه های بزرگ و ارائه محصولات و خدماتی که فراتر از انتظارات آنها است.
زمینه سازی تحقق چشم انداز در عرصه های مدیریت، کارکنان، جذب نخبگان و مسئولیتهای اجتماعی هلدینگ
اعضای هیات مدیره
سمت نام و نام خانوادگی
عضو هیأت مدیره , مدیرعامل آقای شهاب جوانمردی
عضو هیأت مدیره آقای اسعد نیازمند
عضو هیأت مدیره آقای مجید قاسمی
عضو هیأت مدیره آقای احمد وادی دار
نائب رئیس هیأت مدیره آقای ذبیح الله خزایی
آدرس :
تهران، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، خیابان قبادیان شرقی، پلاک ۳
۸۸۱۹۰۷۰۵ - ۸۸۱۹۷۰۱۸ - ۸۸۱۹۷۰۲۲
۲۶۲۰۸۴۰۷
آدرس :
پردیس، پارک فناوری پردیس، بلوار نوآوری، کوچه نوآوری ۱۲، پلاک ۱۲۳، ساختمان فناپ