پارسا

پارسا

شرکت پارسا با سرمایه گذاری مستقیم شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ) و با سرمایه ۱۱۰ میلیون ریال تماماً پرداخت‌شده در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۲۳ تحت شماره ۳۲۷۹۷۰ و با نام «شرکت پردازش الکترونیک راشد سامانه» به ثبت رسید و در مرحله اول افزایش سرمایه خود طبق مصوبه هیات مدیره، در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۹ سرمایه خود را از محل سود انباشته سال ۱۳۹۲، اندوخته احتیاطی و آورده نقدی سهامداران به ۴۰ میلیارد ریال افزایش داد.

شرکت پارسا باهدف فعالیت‌های طراحی، بازاریابی، مکان‌یابی، تأمین، نصب و راه‌اندازی، نگهداری، آموزش و بهره‌برداری سامانه‌های اعتباری و فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین شرکت در مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی و ارائه فعالیت‌های مهندسی اعم از طراحی و ساخت و تولید، نظارت فنی و اجرا در حوزه‌های زیرساخت بانکی در سال ۱۳۸۷ تأسیس شد.
این شرکت در هشتمین سال از فعالیت خود سعی دارد با اتکا به دانش و تجربه سرمایه‌های انسانی و تجارب ایشان بتواند گام‌های مؤثری در ارتقای کیفیت خدمات خود و افزایش رضایت مشتریان داشته باشد تا بتواند به‌عنوان یک شرکت مطرح در حوزه‌های مربوط به خدمات پرداخت الکترونیک شناخته شود. موارد زیر فعالیت‌های مهم صورت گرفته این شرکت در طی این سال‌ها است:
• راه اندازی اولین خودپرداز خارج از شعب: ۱۳۸۷
• انعقاد قرارداد تأمین خودپرداز با بانک کشاورزی: ۱۳۹۰
• انعقاد قرارداد پشتیبانی با بانک پاسارگاد:۱۳۹۱
• افزایش تعداد دستگاه‌های خودپرداز خارج از شعب پاسارگاد به ۵۰۰ دستگاه: ۱۳۹۳
• افزایش تعداد دستگاه‌های خودپرداز خارج از شعب پاسارگاد به ۶۵۰ دستگاه: تا پایان خرداد ۱۳۹۴
اعضای هیات مدیره
سمت نام و نام خانوادگی
مدیرعامل حامد سلیمی
آدرس :
خ شهید بهشتی ، خ خالد اسلامبولی ، وزراء ، خ ۱۴ ، پلاک ۱۳
۷- ۸۸۴۸۰۷۵۳
۸۸۴۸۰۷۵۰